1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Namık Kemal'e Salon Desteği

Namık Kemal'e Salon Desteği

Namık Kemale Salon Desteği
A+A-

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Namık Kemal İlköğretim Okulu'na, sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılabileceği bir salon kazandıracaklarını söyledi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mem

Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, Namık Kemal İlköğretim Okulu'na, sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılabileceği bir salon kazandıracaklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Memurevleri Mahallesi'ndeki Namık Kemal İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Okul Müdürü Mehmet Kocababa ve okul aile birliği üyeleri tarafından karşılandı. Müdür Kocababa, ziyaretinden ve eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ettiği Tütüncü'ye, okulun faaliyetleri ve problemleri hakkında bilgi verdi.
Okul Aile Birliği üyeleri ve Kocababa, okulun zemin katında yapmayı planladıkları etkinlik salonu konusunda Tütüncü'den destek istedi. Başkan Hakan Tütüncü de daha sonra okul yöneticileriyle birlikte, salonun yapılacağı zemin katta incelemelerde bulundu.
Bölge ayrımı gözetmeksizin eğitime yüzde yüz destek veren bir anlayışla çalıştıklarının altını çizen Tütüncü, salonun, Namık Kemal İlköğretim Okulu'na kazandırılması için gereken desteği vereceklerini söyledi.
Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
(SÇ-SÇ-Y)

01.01.2013 16:46:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT