1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. NADİROĞLU’NDAN ÜYELERE TEŞEKKÜR

NADİROĞLU’NDAN ÜYELERE TEŞEKKÜR

NADİROĞLU’NDAN ÜYELERE TEŞEKKÜR
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, 17 Haziran’da gerçekleştirilen oda organ seçimlerine yoğun katılımın olduğunu belirterek, “Demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimlere katılan tüm üyelere teşekkür ederim” d


17 Haziran Pazartesi günü, VATSO hizmet binasında gerçekleştirilen VATSO organ seçimlerinde yoğun katılım yaşandığını hatırlatan Nadiroğlu, sonuçlara göre belirlenen meclis üyelerinin, 23 Haziran 2013 Pazar günü yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, genel kurul delegeleri ile disiplin kurulu üyeleri seçmek üzere sandık başına gideceklerini kaydetti.


Yoğun bir katılımla gerçekleştirdikleri seçimde üyelerin iradesinin sandığa yansıdığını aktaran Nadiroğlu, “Geçtiğimiz pazartesi günü odamıza yakışır bir şekilde demokratik ortamda yapılan seçimlerimizde liste ayrımı olmaksızın oy kullanan tüm tüccar, tacir, sanayici ve esnafımıza teşekkür ederim. Seçimlerimizin huzurlu bir ortamda yapılması, seçim esnasında ve sonuçların açıklanması sırasında herhangi bir üzücü hadisenin yaşanmaması bize ayrıca memnun etmiştir. Komitelerindeki yarışı kazanan tüm arkadaşlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum. Odamız birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin geleceği için çalışmalarını kararlılıkla yürüteceğine inanıyorum. Bu vesile ile seçim dönemi boyunca ilgisini eksik etmeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının Van’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT