1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mustafa Yazgan'dan Ak Parti İl Başkanı Eğilmez'e Ziyaret

Mustafa Yazgan'dan Ak Parti İl Başkanı Eğilmez'e Ziyaret

Mustafa Yazgandan Ak Parti İl Başkanı Eğilmeze Ziyaret
A+A-

Necip Fazıl Kısakürek'in talebelerinden Mustafa Yazgan, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez'i ziyaret etti. Yıllarca Necip Fazıl'ın yanında hizmet eden yazar, şair, mütefekkir, düşünce hay

Necip Fazıl Kısakürek'in talebelerinden Mustafa Yazgan, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez'i ziyaret etti.
Yıllarca Necip Fazıl'ın yanında hizmet eden yazar, şair, mütefekkir, düşünce hayatının tanınmış isimlerinden Mustafa Yazgan, beraberinde MTTB Şanlıurfa Şube Başkanı Fatih Olgun, Harran Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Osman Kabasın, Gençlik Kolları üyesi Cem Beyaz ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Burada AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, İl Başkan Yardımcıları Erkan Sözen, Nihat Kılıç ve Belediye Meclis Grup Başkanı Adil Saraç ile bir süre görüşen Yazgan, "Peygamberler şehri Şanlıurfa'da konferans verdim. Bu arada İl Başkanı Yusuf beyi ziyaret ederek Şanlıurfa ile ilgili sohbet ettik. Bizi kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Ziyaret dolayısıyla çok memnun olduğunu dile getiren Eğilmez ise, "Mustafa Yazgan Hocamız bizi ziyaret ederek onurlandırdı. Gündemle ilgili sohbet ettik" dedi.
(RÇ-Y)

04.01.2013 15:53:43 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT