1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mustafa Önder, Adaylığını Açıkladı

Mustafa Önder, Adaylığını Açıkladı

Mustafa Önder, Adaylığını Açıkladı
A+A-

Erzurum Kazım Karabekir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin yapılacak olan Genel Kurulunda aday olduğunu açıklayan Mustafa Önder, Kazım Karabekir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Koope

Erzurum Kazım Karabekir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin yapılacak olan Genel Kurulunda aday olduğunu açıklayan Mustafa Önder, Kazım Karabekir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifini Erzurum'un öz evlatlarının yönetmek zamanın geldiğini söyledi. Önder, "Erzurumlu sizlerin evladı, kardeşiniz olarak sivil toplum örgütlerinde Erzurumluların temsil noktasında Erzurum'un öz evlatlarının yönetmek ve yönetici olma k zamanı geldiğini kendimizi bu konuda mecbur hissettiğimizi artı yeter demenin zamanı geldiğini gördüğümüzden dolayı ben ve Erzurumlu arkadaşlarım bu kutsal yolda bizde varız diyerek yola çıktık" dedi.
Zorlu bir yıla çıktıklarını dile getiren Önder, "Her ortağın olduğu gibi bizimde doğal olarak hakkımız olan ve bir Erzurumlu olarak adaylığımızı açıklıyoruz. Biz bu göreve seçilir isek küsülü olan üyelerimizin yanlarına giderek sorunlarını çözerek birlik beraberliği sağlayacağız. Yıllardır yıkılmayan tapuyu yıkarak bir ilki gerçekleştirerek bu ulvi görevi üstleneceğiz. Kısacası üyelerimizin dertlerini kendi derdimiz bilerek gece gündüz onlar için çalışacağız. Allahın izni ile bu değişimi tüm esnafımız ile başlatmak en büyük temennimdir" dedi.
(ERZ-AT-Y)

24.01.2013 17:22:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT