1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mustafa Denizli'yi Kahkahaya Boğan Rizeli

Mustafa Denizli'yi Kahkahaya Boğan Rizeli

Mustafa Denizliyi Kahkahaya Boğan Rizeli
A+A-

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'yı makamında ziyaret eden Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, atma türkücünün performansıyla kahkahalara boğuldu. Çaykur Rizespor'da teknik direktö

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'yı makamında ziyaret eden Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, atma türkücünün performansıyla kahkahalara boğuldu.
Çaykur Rizespor'da teknik direktörlüğü getirilen Mustafa Denizli bugün Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'yı makamında ziyaret etti. İkili görüşme sırasında Bakırcı, Rizeli'nin çok yönlülüğünü anlatmak için, "Bir kardeş camiye, diğeri kumarhaneye bir diğeri de meyhaneye gider" benzetmesi yapınca Mustafa Denizli kahkahalara boğuldu. Denizli burada bir atma türkü sürprizi ile karşılaştı. Rize Belediyesi'nde görevli atma türkü şairlerinden Ahmet Çakar, Denizli için özel hazırladığı şiirlerini okudu. Atma türküsü ile Denizli'ye övgüler Çakar, Denizli'yi kahkahalara boğdu.

BONSERVİSİNİ SORDU
Denizli Rize Belediye Başkanı'ndan "Bunun için bonservis olarak ne istiyorsun. Transferi var mı" diye sordu. Bakırcı ise "Kültür Bakanımızın himayesindedir" cevabını verdi.
(GF-ÖS-S)

10.01.2013 16:54:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT