1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mustafa Denizli Rize'de

Mustafa Denizli Rize'de

Mustafa Denizli Rizede
A+A-

Çaykur Rizespor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan teknik direktör Mustafa Denizli bugün ekibi ile birlikte Rize'ye geldi. Çaykur Rizespor'un yolları ayırdığı Engin Korukır'ın ardından 1.5 yıllık sö

Çaykur Rizespor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan teknik direktör Mustafa Denizli bugün ekibi ile birlikte Rize'ye geldi.
Çaykur Rizespor'un yolları ayırdığı Engin Korukır'ın ardından 1.5 yıllık sözleşme imzaladığı Mustafa Denizli bugün sabah saatlerinde Çaykur Rizespor Tesisleri'ne geldi. Denizli'yi burada çok sayıda taraftar tulum ve kemençe çalarak karşıladı. Taraftarlar, "Hoş geldun ey Mustafa, Rizespor'umuza, Bu sene çıkart bizi ozleduğumuz super liga" şeklinde atma türkü söylediler. Taraftarlar Denizli'nin boynuna Çaykur Rizespor atkısı takarak Rizespor'u şampiyon yapmasını istediler. Taraftarlar , "Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi" şeklinde sloganlar attılar.
Denizli görkemli karşılamasının ardından yardımcıları İbrahim Üzülmez, Yusuf Şimşek ve kondisyoner Stefano Moreno ile tesislere girerek Kulüp Başkanı Metin Kalkavan başkanlığındaki Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
(GF-ÖS-S)

29.12.2012 12:02:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT