1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mustafa Bilici'den Çatak İlçesine Ziyaret

Mustafa Bilici'den Çatak İlçesine Ziyaret

Mustafa Biliciden Çatak İlçesine Ziyaret
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki bir grup partili ile Çatak ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki İl Başkan Yardımcısı A. Hekim K

AK Parti Van Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki bir grup partili ile Çatak ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Milletvekili Mustafa Bilici, beraberindeki İl Başkan Yardımcısı A. Hekim Karabıyık ve AK Partililerden oluşan heyetle Çatak ilçende ilk olarak ilçe teşkilatı, kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçedeki sorunlar, talepler ve temennilerin ele alındığı toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Bilici, AK Parti hükümetinin Van'a ve Çatak ilçesine yaptığı hizmetlerden söz etti. Vatandaşların isteği doğrultusunda hizmet üretmelerinin yanında özellikle tarım ve hayvancılık ile turizm alanında ilçenin ön plana çıkması için çaba gösterdiklerini vurgulayan Bilici, ayrıca Van'ın büyükşehir olmasıyla birlikte ilçenin çok daha iyi hizmet alacağını kaydetti. Bundan köylerin de nasibini alacağını belirten Bilici, artık ilçenin şehir standartları seviyesinde ve kalitesinde hizmet alacağını sözlerine ekledi.
Toplantı sonrası Belediye Başkanı Emin Babur'u makamında ziyaret eden heyet, burada bir süre karşılıklı istişare ettikten sonra İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel'i makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Yüksel'in faaliyetlerini dinleyen heyet, ardından ilçedeki Atatürk İlköğretim Okulu spor salonunda verilen yemeğe katıldı. Yemeğin ardından geçtiğimiz günlerde yağan yoğun kar yağışı sonucu Van-Çatak karayoluna düşen çığ ile birlikte kapanan karayolunun kısmen açılmasından sonra karayollarına ait karla mücadele ekiplerinin devam eden çalışmalarına katılan Bilici, yol açma çalışmasını sürdüren ekiplerle bir süre sohbet etti. Mustafa Bilici, daha sonra ilçedeki bir taziyeye katıldıktan sonra esnafları da ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.
(MSA-Y)

27.01.2013 19:24:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT