1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muş'ta Uyuşturucu Operasyonu Recai Deniz Muş

Muş'ta Uyuşturucu Operasyonu Recai Deniz Muş

Muşta Uyuşturucu Operasyonu  Recai Deniz    Muş
A+A-

Muş Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlar kapsamında uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan 5 kişinin yakalandığı bildirildi. Kaça

Muş Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlar kapsamında uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan 5 kişinin yakalandığı bildirildi.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde üreten, satan, uyuşturucu madde kullanılmasını kolaylaştıran ve gençleri uyuşturucu madde kullanmaya sevk eden sokak satıcılarına yönelik operasyon başlatıldığı belirtildi. Yapılan operasyonlar kapsamında; farklı tarihlerde uyuşturucu madde ticaretine yönelik 10 ayrı yakalama olayı gerçekleştirildiği, bu kapsamda yaralama, uyuşturucu madde ticareti yapmak gibi çeşitli suçlardan çok sayıda kayıtları bulunan E.S., F.S., Y.S., Y.S. ve M.S. isimli şahısların yakalanarak gözaltına alındıkları bildirildi. Şüpheli şahısların sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildikleri belirtildi.
(RD-MSA-Y)

12.02.2013 14:46:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT