1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muş'ta Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başladı

Muş'ta Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başladı

Muşta Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası Başladı
A+A-

Muş'ta, 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan okullar arası genç kız ve erkekler masa tenisi grup müsabakaları Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda başladı. Müsabakalar öncesi bir açıklam

Muş'ta, 20-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan okullar arası genç kız ve erkekler masa tenisi grup müsabakaları Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda başladı.
Müsabakalar öncesi bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal, yarışmaya 16 ilin katıldığını belirterek, bu illerin tamamının Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan illerden oluştuğunu kaydetti. Müsabakalar öncesi gerekli bütün hazırlıkları yaptıklarını vurgulayan Kartal, "16 ilden sporcu ve heyetleri ağırlamak Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bizim için büyük bir onurdur. Ev sahipliğimizi Muş'a yakışır bir şekilde gerçekleştireceğiz. İnşallah Muş takımı da büyük bir başarı elde edecektir. Ben bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.
Müsabakalara, Muş, Ağrı, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van illerinden sporcular katılıyor.
(RD-MET-Y)

20.02.2013 14:35:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT