1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muş'ta Hırsızlık

Muş'ta Hırsızlık

Muşta Hırsızlık
A+A-

Muş Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyon kapsamında bir büfede hırsızlık olayı gerçekleştiren şahıslar çaldıkları mallarla birlikte yakalandılar. Edinilen bilgilere göre, Asayiş

Muş Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyon kapsamında bir büfede hırsızlık olayı gerçekleştiren şahıslar çaldıkları mallarla birlikte yakalandılar.
Edinilen bilgilere göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yürütülen rutin devriye görevi esnasında, durumlarından şüphelenilen 15-18 yaş grubu aralığındaki üç şahıs takibe alındı. Şahıslardan T.Ö. isimli şahıs, polisler tarafından takip edildiğini anlaması üzerine elinde bulunan yeşil renkli poşeti park halindeki aracın altına bıraktı. Bu sırada harekete geçen ekipler; T.Ü., T.M. ve T.Ö. isimli şahısları çalmış oldukları para ve büfede satılan mallarla birlikte yakaladılar.
Yakalanan her üç şahsında yaşlarının küçük olması münasebetiyle Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildiği öğrenilirken, yapılan tahkikat sonrası talimatlar doğrultusunda her üç şahsın da Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildikleri belirtildi.
(RD-MSA-Y)

28.01.2013 16:49:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT