1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muş'ta Aracın Kontrolünü Kaybeden Sürücü Çiçekçi Dükkanına Girdi

Muş'ta Aracın Kontrolünü Kaybeden Sürücü Çiçekçi Dükkanına Girdi

Muşta Aracın Kontrolünü Kaybeden Sürücü Çiçekçi Dükkanına Girdi
A+A-

Muş'ta bir bayan sürücü, aniden önüne çıkan çocuğa çarpmamak için cadde üzerinde bulunan çiçekçi dükkanına girdi. Muş'ta İstasyon Caddesi'ne geçmek için bağlantı yolu olan acil yolunu kullanmak ist

Muş'ta bir bayan sürücü, aniden önüne çıkan çocuğa çarpmamak için cadde üzerinde bulunan çiçekçi dükkanına girdi.
Muş'ta İstasyon Caddesi'ne geçmek için bağlantı yolu olan acil yolunu kullanmak isteyen ve ismi öğrenilemeyen bayan sürücü, 60 TK 277 plakalı aracı ile seyir halindeyken aniden önüne çıkan çocuğa çarpmamak için direksiyonu kırıp aracın kontrolüne kaybedince cadde üzerinde bulunan çiçekçi dükkânına girdi.
Çevrede bulunan esnafların olay yerine gelmesi ile araçtan çıkarılan sürücü ile yanında bulunan arkadaşı hemen Muş devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürüldü.
Kaza sırasında çiçekçi dükkânının ön tarafından bulunan Mehmet Sever isimli vatandaş, dükkan sahibi ile başka bir müşterinin içeride olduğu sırada kazanın meydana geldiğini söyledi. Aracın hızlı olduğunu belirten Sever, araçta bulunan iki bayanında bir hayli korktuklarını dile getirdi.
Kazanın ardından olay yerine gelen trafik ekipleri tarafından olayla ilgili işlem başlatılırken, dükkana giren araç ise vinç ile çıkarıldı.
(NA-Eİ-Y)

12.12.2012 20:22:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT