1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad'dan Tso Yönetimine Destek

Müsiad'dan Tso Yönetimine Destek

Müsiaddan Tso Yönetimine Destek
A+A-

MÜSİAD Malatya Şubesi, TSO seçimlerinde mevcut TSO yönetimini desteklemeye yönelik karar alındığını ve bu kararın arkasında olduklarını açıkladı. MÜSİAD Malatya Şubesi yönetimi ve üyeleri işadamı M

MÜSİAD Malatya Şubesi, TSO seçimlerinde mevcut TSO yönetimini desteklemeye yönelik karar alındığını ve bu kararın arkasında olduklarını açıkladı.
MÜSİAD Malatya Şubesi yönetimi ve üyeleri işadamı Mehmet Kaban'ın ev sahipliğinde Akkoza Otel'de TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un da katıldığı bir toplantı yaptı.
MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin ve MÜSİAD Şubesi eski başkanı Namık Şahin'in de katıldığı toplantının açılışında konuşan işadamı Mehmet yüksekler, bu ya yaptıkları geleneksel sohbet toplantısında TSO seçimini değerlendirdiklerini ve TSO seçimlerinde mevcut yönetime destek vereceklerini ve katkıda bulunacaklarını söyledi.
TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "TSO seçimlerini 2 Şubat'ta gerçekleştireceğiz. Esnaf kendi seçimini, kendi içinde çok rahat bir şekilde yapar. Seçimden sonra da herkes kol kola girer ve bir birlerine rakip olanlar yine sarmaş dolaş olurlar. Bu seçimin Malatya'ya hayırlar getirmesini diliyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
MÜSİAD Üyesi işadamı Basri Yaşar, "Biz MÜSİAD Şubesi olarak ortak bir karar aldık. Bu kararımız doğrultusunda TSO seçimlerinde mevcut TSO yönetimini destekleyeceğiz. Biz bu kararımızın arkasındayız. Şahsımla ilgili olarak yer alan haberlerin gerçekle alakası yoktur. Bu süreçte adaylıkla ilgili olarak her hangi bir düşüncemiz yoktur. Bizim desteğimiz TSO'nun mevcut yönetiminedir" ifadelerini kaydetti.
Toplantıda yapılan istişarenin ardından MÜSİAD ekibi toplu halde TSO seçimleri için çalışma startını verdi.
(BK-ÖK-Y)

24.01.2013 12:46:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT