1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad'dan Akdağ'a Teşekkür

Müsiad'dan Akdağ'a Teşekkür

Müsiaddan Akdağa Teşekkür
A+A-

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın sağlıkta dönüşüm programıyla Türkiye'de ciddi değişikliklere imza attığını söyleyen MÜSİAD Erzurum Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez, "Türkiye de adeta bir devrim gerçekle

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın sağlıkta dönüşüm programıyla Türkiye'de ciddi değişikliklere imza attığını söyleyen MÜSİAD Erzurum Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez, "Türkiye de adeta bir devrim gerçekleştiren sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ'ın görevden alınması, sadece bizi değil tüm Türkiye'yi üzmüştür." dedi.
Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi Başkanı Dr. Hüseyin Bekmez, kabinede yapılan son değişiklikle Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın görevden alınması ile ilgili bir açıklama yaptı. Akdağ'ın sağlıkta değişim ve dönüşüm gerçekleştirerek Türkiye'ye sağlık alanında çağ atlattığını ifade eden Bekmez, şu ifadeleri kullandı: "Sayın bakanımız 10 yılı aşkın bir süre yaptığı görevi süresince sadece Erzurum veya bölgemizin değil ülkemizin menfaatlerini gözetmiş ve bu doğrultuda büyük hizmetlere imza atmıştır. Sağlık alanında devrim niteliğinde projelere imza atan sayın bakanımıza yapmış olduğu bu hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi ederiz. Bundan sonraki yaşantısında ve siyasi hayatında da başarılar dileriz."
(AA-AA-Y)

28.01.2013 16:50:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT