1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad Yönetiminden Müdür Acer'e Ziyaret

Müsiad Yönetiminden Müdür Acer'e Ziyaret

Müsiad Yönetiminden Müdür Acere Ziyaret
A+A-

Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Mersin Orman Bölge Müdürü Abdurrahman Acer'i makamında ziyaret etti. MÜSİAD Mersin Şubesi Başkanı Servet Özkaya

Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Mersin Orman Bölge Müdürü Abdurrahman Acer'i makamında ziyaret etti.
MÜSİAD Mersin Şubesi Başkanı Servet Özkaya başkanlığında gerçekleşen ziyarette konuşan Müdür Acer, "Mersin bölgesine ve ülkeye çok ciddi katkılar sağlayan MÜSİAD, bölgeye ve ülkeye sadece ekonomik anlamda değil, sosyal, kültürel, eğitim ve toplumsal alanlarda da çok büyük duyarlılıkla katkılar sağlamaktadır. Bu başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim" dedi.
MÜSİAD Mersin Şubesi Başkanı Servet Özkaya ise "Ormanlar, toplumun orman ürünlerine olan ihtiyaçlarını karşılamalarının yanında, toprağı koruması, su varlığını koruma ve düzenlemesi, iklim ve sağlık üzerinde olumlu etkiler sağlaması gibi pek çok yararları bakımından yalnız ilimiz açısından değil, bütün bir insanlık ve dünya için vazgeçilmez bir kaynaktır. Ağaçlandırma çalışmalarımızda bizden desteğini esirgemeyen Mersin Orman Bölge Müdürlüğü'ne çok teşekkür ederiz" diye konuştu.
Ziyaretin sonunda Başkan Özkaya tarafından Müdür Acer'e plaket verdi.
(KRY-AKL-Y)

19.01.2013 10:05:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT