1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad Yöneticilerinden Vali Şahin'e Ziyaret

Müsiad Yöneticilerinden Vali Şahin'e Ziyaret

Müsiad Yöneticilerinden Vali Şahine Ziyaret
A+A-

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube yöneticileri, Vali Vasip Şahin'i ziyaret etti. Genç MÜSİAD Başkanı Enis Aydoğan ve MÜSİAD yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube yöneticileri, Vali Vasip Şahin'i ziyaret etti.
Genç MÜSİAD Başkanı Enis Aydoğan ve MÜSİAD yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, "15 Ocak 2013 tarihinde göreve geldikten sonra ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Komisyonlarımızı kurduk. Yönetim kurumundaki arkadaşlarla sizi ziyaret edip, tanıştırmak istedim" dedi.
Balin, ekonomiye katkı icin çaba gösterdiklerini ifade edip, "Ne kadar istihdam oluşturursanız, o kadar aş meydana getirirsiniz. Bu anlamda üyelerimiz ülke ekonomisine katkılarını sürdürüyor" şeklinde konuştu.
Vali Vasip Şahin ise, "MÜSİAD etkin bir sivil toplum kuruluşudur. Zaman zaman getirdikleri olumlu eleştiriler ile yöneticilere yardımcı ve destek oluyorlar. Bu yönüyle MÜSİAD'ın ayrı bir misyonu var. MÜSİAD, kurulduğundan beri ülkenin ve milletin hayrına, makul önerilerle, düzgün başladı ve düzgün devam ediyor. Yeni yönetimin de aynı yürüyüşü devam ettireceğini ümit ediyorum""ifadelerini kullandı.
(NA-Y)

08.02.2013 15:30:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT