1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad Düzce Şubesi Yeni Yönetiminden Dtso'ya Ziyaret

Müsiad Düzce Şubesi Yeni Yönetiminden Dtso'ya Ziyaret

Müsiad Düzce Şubesi Yeni Yönetiminden Dtsoya Ziyaret
A+A-

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsmail Çakmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını (DTSO) ziyaret etti. Ziyarette DTSO Başkanı Metin Büyük, Meclis Başkanı Nusret Özsoy, Yönetim Kur

MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsmail Çakmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odasını (DTSO) ziyaret etti.
Ziyarette DTSO Başkanı Metin Büyük, Meclis Başkanı Nusret Özsoy, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İbrahimoğlu ve Meclis Üyesi Hayati Eğilmez hazır bulundu.
Ziyarette konuşan MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, yapılan genel kurulun ardından nezaket ziyaretleri kapsamında DTSO'yu ziyaret ettiklerini söyledi. DTSO Başkanı Metin Büyük ise MÜSİAD Düzce Şubesi'nin ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Büyük, "MÜSİAD oluşumunu beğeniyle takip ediyoruz. Çalışmalarından mutluluk duyuyoruz. Düzce'nin gelişmesi ve büyümesi için işbirliği yapmamız gerekiyor. Hep beraber Düzce'nin daha iyi yerlere gelmesi için mücadele edeceğiz. Sizleri tekrar kutluyorum. Bize Ticaret ve Sanayi Odası olarak ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Fiziki alanlarımız her zaman müsaittir. Toplantı organizasyonlarınız için kapımız her zaman açıktır" ifadelerini kullandı.
(AY-UU)

07.02.2013 12:42:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT