1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müsiad Denizli'de Toplandı

Müsiad Denizli'de Toplandı

Müsiad Denizlide Toplandı
A+A-

Denizli Çağlayan Catreng'de düzenlenen toplantıya MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Necip Filiz ev sahipliği yaparken, MÜSİAD Genel Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Eyüp Uğur, Genel Merkez Üye İlişki

Denizli Çağlayan Catreng'de düzenlenen toplantıya MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Necip Filiz ev sahipliği yaparken, MÜSİAD Genel Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Eyüp Uğur, Genel Merkez Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Necmettin Öztürk, MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Sayim Akdeniz ile Denizli, Muğla, Aydın, Antalya, Afyon, Isparta, İzmir ve Manisa Şubelerinin yöneticileri ve üyeleri katıldı.
Muğla MÜSİAD Şube Başkanı Sayim Akdeniz, düzenlenen toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede, "Üyeler arası alışverişin ve şubeler arasındaki iletişimin daha verimli olması amacıyla "Bölgesel İş Geliştirme Toplantıları" düzenlemiş bulunmaktayız. İkinci bölgenin ilk toplantısı Denizli'de gerçekleştirildi, inşallah ikinci toplantıyı Antalya şubemizin ev sahipliğinde yapacağız. Bir sonraki toplantıya Muğla MÜSİAD olarak ev sahipliği yapmayı arzuluyoruz. Genel merkezimizin de takdiri doğrultusunda bu fırsat bize verilirse, üyelerimizi diğer bölgelerdeki üyelerimizle bir araya getirip ticaret yapmalarına olanak sağlamış olacağız. Buradaki toplantıya Mobilya, Makine, Sağlık, Gıda, Tarım, Kimya, Maden, Metal, İnşaat ve lojistik gibi birçok sektörde faaliyet gösteren üyelerimiz iştirak ettiler ve her biri kendi aralarında yeni iş bağlantıları yaparak tanışma ve işlerini geliştirme büyütme fırsatı buldular, tüm katılımcı üyelerimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
MÜSİAD Genel Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Eyüp Uğur ise yaptığı konuşmada, toplantıların iki temel eksende etki oluşturmasını amaçladıklarını belirterek, "bunlardan birincisi üyelerimizin ticaret kapasitesinin artırılması, buradaki sathın Anadolu olması ayrı bir önem taşımaktadır" dedi.
Toplantıya Muğla MÜSİAD Şube Başkanı Sayim Akdeniz ile birlikte yönetim kurulu üyeleri, Celalettin Gültekin, Barış Cantopçu, Kazım Akdemir ve Kemal Tufan ile birlikte Muğla MÜSİAD üyesi iş adamları katılırken, diğer bölge üyeleriyle birlikte tek tek kendilerini ve sektörlerini tanıttı. Toplantı sonunda sektörler bazında oluşturulan masalarda, sektör temsilcileri bir araya gelme ve görüş alışverişinde bulunma imkanına sahip oldu.
(BT-İK)

11.02.2013 14:54:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT