1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Musa Eroğlu Sakaryalılarla Buluşacak

Musa Eroğlu Sakaryalılarla Buluşacak

Musa Eroğlu Sakaryalılarla Buluşacak
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Türk Halk Müziği'nin yaşayan en önemli isimlerinden Musa Eroğlu, 25 Şubat Pazartesi günü saat 19.00'da Orhangazi Kültür Merkezi'nde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Türk Halk Müziği'nin yaşayan en önemli isimlerinden Musa Eroğlu, 25 Şubat Pazartesi günü saat 19.00'da Orhangazi Kültür Merkezi'nde bir konser verecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, konser biletlerinin tükenmek üzere olduğunu belirtti.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Şubat ayı Kültür Sanat Etkinlikleri'ni, Türk Halk Müziği'nin yaşayan en önemli isimlerinden Musa Eroğlu Konseri ile kapatıyor. Etkinlikler kapsamında Musa Eroğlu, 25 Şubat Pazartesi günü saat 19.00'da Orhangazi Kültür Merkezi'nde bir konser verecek. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, "Musa Eroğlu, birbirinden güzel eserlerini Sakaryalılar için seslendirecek. Konser biletleri tükenmek üzere. Hemşerilerimizi konsere bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
(RKO-RKO)

18.02.2013 15:45:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT