1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muratpaşa Belediyesi'nde 14 Şubat'ta 20 Nikah

Muratpaşa Belediyesi'nde 14 Şubat'ta 20 Nikah

Muratpaşa Belediyesinde 14 Şubatta 20 Nikah
A+A-

Evliliklerini özel bir günde yapmak isteyen çiftler, Antalya'nın Muratpaşa ilçe Belediyesi Nikah Memurluğu'nun yoğun bir gün yaşamasına neden oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlenmek için Muratp

Evliliklerini özel bir günde yapmak isteyen çiftler, Antalya'nın Muratpaşa ilçe Belediyesi Nikah Memurluğu'nun yoğun bir gün yaşamasına neden oldu.
14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlenmek için Muratpaşa Belediyesi Evlendirme Memurluğu'na başvuruda bulunan 20 çift dünyaevine girdi. Muratpaşa Belediyesi Evlendirme Memurluğu'nda ilk nikah Esra Amcaoğlu ve Doğan Karacan çiftinin nikahı oldu. Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Süleyman Şahin ile İbrahim Efe'nin şahitliğinde nikahı kıyan Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.
14 Şubat Sevgililer Günü'nün kendileri için ayrı bir önemi olduğunu belirten yeni evliler "Önümüzdeki yıllarda, her 14 Şubat'da, hem evlilik yıldönümümüzü, hem sevgililer gününü bir arada kutlayacağız. Nikah törenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm sevenlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.
(SK-Y)

14.02.2013 13:18:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT