1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Murat Beyazağaç: AK Kadrolar Seçime Hazır!

Murat Beyazağaç: AK Kadrolar Seçime Hazır!

Murat Beyazağaç: AK Kadrolar Seçime Hazır!
A+A-

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Van Milletvekili aday adayı olan iş adamı Murat Beyazağaç, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

WanHaber.com - Haber Merkezi

AK Parti Van Milletvekili aday adayı olan iş adamı Murat Beyazağaç, seçim çalışmaları kapsamında Van’ın Çaldıran, Gürpınar, Çatak, ve Gevaş ilçelerini ziyaret etti. İlçe başkanlıklarında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Beyazağaç, ana kademe, gençlik kolları ve kadın kolları yönetimleriyle bir araya gelip Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleriyle alakalı istişarelerde bulundu. Türkiye’nin erken seçime gittiğine vurgu yapan Beyazağaç; “Erken seçimler bizim için dezavantaj değil, avantajdır. Çünkü AK kadrolar her zaman seçime hazırdır. Bizim partimizin tüm kademelerinde görev yapan kardeşlerimiz yarın seçim olacakmış gibi hazırlık yapıyor, liderine olan sadakatını gösteriyor. Bizler 27. Dönem milletvekilliği için aday adaylığı müracaatında bulunduk. Van'dan 168 arkadaş arasından sadece 8 kişiye adaylık verilecek. Bizlere görev tebliğ edilsin veya edilmesin hiç önemi yok. Bizler partimizin bir neferi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Güçlü bir lobi için güçlü bir Van’a ihtiyaç var. Van'da 8 tane milletvekili çıkararak gücümüzü ispat edeceğiz. Bizler kendini düşünenlerden değil, kentini düşünenlerdeniz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri sizlere mahcup etmesin, muvaffak eylesin” ifadelerini kullandı.
 

MURAT BEYAZAĞAÇ KİMDİR?

1984 yılında Van’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini Van’da tamamladı.

2002 yılında eğitime başladığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu. 

2007 yılında İngilizce dil eğitimi için İngiltere’nin Bristol kentinde bulundu.

2014 yılında Van ASKON Şubesi kurucu üyeliğinde bulunup, halen yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

Van’da kendi şirketinde yönetici olarak mesleğini sürdürmektedir.

İngilizce ve Almanca bilen Beyazağaç, evli ve bir kız çocuğu babasıdır. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT