1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müjdat Gezen Marmaris'te Sahne Aldı

Müjdat Gezen Marmaris'te Sahne Aldı

Müjdat Gezen Marmariste Sahne Aldı
A+A-

Tiyatro ve mizahın usta ismi Müjdat Gezen'in "Aptal" isimli tiyatro oyunu Marmaris'te sahnelendi. İki saat süren gösterinin ardından Gezen, ayakta alkışlandı. Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat E

Tiyatro ve mizahın usta ismi Müjdat Gezen'in "Aptal" isimli tiyatro oyunu Marmaris'te sahnelendi. İki saat süren gösterinin ardından Gezen, ayakta alkışlandı.
Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi açılış etkinlikleri kapsamında halka ücretsiz olarak sahnelenen "Aptal" Marmaris'te sahnelendi. 2 bin Marmarisli'nin izlediği tiyatro oyunun da ilk olarak sanatçı özel bir televizyon kanalında vatandaşlarla genel kültür üzerine yapılan sokak röportajlarına yer verdi. Vatandaşların verdiği cevaplarla kahkahaya boğulan salon Müjdat Gezen'in gençlik yıllarında okuduğu şarkılara da eşlik etti. Usta tiyatrocu, oyunun bir bölümünde izleyicilerden seyircilerden bir kaçını konuk alarak, "Hamlet" oyununu oynamaları için iki dakikalık rol verdi. Ardındanda sahneye çıkan seyircilere 1881 isimli oyunun senaryosunu hediye etti.
(BG-MB-İK)

20.12.2012 15:24:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT