1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muhtarlardan Ulupınar'a Ziyaret

Muhtarlardan Ulupınar'a Ziyaret

Muhtarlardan Ulupınara Ziyaret
A+A-

AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Çetinoğlu, Gökçebey Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Bodur ve Gökçebey Köy Muhtarları, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özc

AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Fevzi Tavukçu, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan Çetinoğlu, Gökçebey Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Bodur ve Gökçebey Köy Muhtarları, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar'ı ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "11 Şubat Pazartesi günü AK Parti Gökçebey İlçe Başkanımız Fevzi Tavukçunun düzenlediği Gökçebeyli hemşerilerimiz ile buluşma toplantısına katıldım. Bu toplantıda yaptığımız hizmetleri ve yapmak istediklerimizi hemşerilerimle paylaştım. Onlarda kendilerinin taleplerini bana ilettiler. Bu toplantıya Gökçebey Köy Muhtarlarımızda katıldı. Kendileri mecliste beni ziyaret ederek köyleriyle ilgili taleplerini bana iletmek istediklerini belirttiler istedikleri zaman gelebileceklerini ifade ettim. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun oldum. Kendilerine teşekkür ederim. Gökçebey Köy Muhtarlarımız köylerinde eksik olan yol, su, kanalizasyonla ilgili taleplerini bana ilettiler. Konu ile ilgili birimleri arayarak gerekenlerin yapılmasını sağlayacağım" dedi.
(FE-SA)

14.02.2013 12:16:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT