1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Muhtarlardan Kaymakam Tanrıkulu'na Ziyaret

Muhtarlardan Kaymakam Tanrıkulu'na Ziyaret

Muhtarlardan Kaymakam Tanrıkulu'na Ziyaret
A+A-

Muradiye Kaymakamlığı tarafından yürütülen ‘Ülkemi Seviyorum, İnsanlık İçin Varım Projesi’ kapsamında Çanakkale ve İstanbul’a giden 120 kişilik ekipte yer alan ilçe muhtarlarından Ali Ala ve Ahmet Sarı, İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu’nu makamlarında ziyare


Ziyaretçiler, Çanakkale ve İstanbul’dan Kaymakam Erol Tanrıkulu için getirdikleri hediyeleri ve Çanakkale Savaşı’nda kullanılan gerçek şarapnel parçalarını İlçe Kaymakamı Erol Tanrıkulu’na verdiler. Muhtarlar, “Bu anlamlı gezi imkânını bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz. Gezdiğimiz yerlerde atalarımızın tarih yazdıkları anları adeta yeniden yaşadık, birçok yerde gözyaşlarımıza hâkim olamadık. Hem ağladık hem gurur duyduk. Onların sayesinde bugün buralardayız. Bizlere bu imkânı sağladığınız için siz kaymakamımıza tüm katılımcılar adına teşekkür ederiz” dediler.


İlçe kaymakamı Erol Tanrıkulu ise, öğrenci ve muhtarların tarihimizin en büyük destanının yazıldığı yerleri görmeleri ve bu manevi duyguları yerinde yaşamalarını istediklerini belirterek, “Gezinin her yönü ile insanlarımızın hayatında güzel bir anı oluşturması beni ziyadesi ile mutlu etti” dedi.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT