1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Muhtarlar İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi
A+A-

Sivas'ın Suşehri ilçesinde, Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne üye muhtarlar bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Suşehri Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda

Sivas'ın Suşehri ilçesinde, Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne üye muhtarlar bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Suşehri Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen istişare toplantısında, 2012 yılı çalışmalarını değerlendiren Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şahin, "İlçe merkezi ve köylerimizdeki derneğimize kayıtlı muhtarlarımızla yıl içerisinde istişare toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda amacımız muhtarlarımızın istek ve taleplerini dinleyip ortak çalışma programına yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda derneğimizin daha iyi hizmet vermesi için mevcut aidatların belirli bir miktarda artırılması gerekmektedir. Ayrıca derneğimizin 2013 yılı içerisinde muhtarlar lokali adı altında bir lokal kurulması gündemimizdedir. Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimiz kuruluş amacı doğrultusunda ilçemizin menfaatine olacak her türlü sosyal ve kültürel faaliyetlerde de üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaktır" diye konuştu.
(SY-TB-AÖ-Y)

06.12.2012 16:44:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT