1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muhtarlar Derneğinden Protokole Yemek

Muhtarlar Derneğinden Protokole Yemek

Muhtarlar Derneğinden Protokole Yemek
A+A-

Karabük Muhtarlar Derneği Çebioğlu Gold Recidanse'de protokolle bir araya geldi. Düzenlenen yemeğe, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü (KBÜ) Prof. Dr. Burhanettin

Karabük Muhtarlar Derneği Çebioğlu Gold Recidanse'de protokolle bir araya geldi.
Düzenlenen yemeğe, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü (KBÜ) Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Emniyet Müdürü Oktay Keskin, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman , İşadamı Adnan Çebi ve Muhtarlar Derneği Başkanı Davut Çayır ile mahalle muhtarları katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan Karabük Muhtarlar Derneği Davut Çayır, Karabük'te çok güzel şeylerin olduğunu belirterek, "Derneğimiz ve Muhtarlar adına hepinize çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımızın yaptığı çalışmaları yakından takip ediyoruz ve devam diyoruz. İnşallah kentin daha da iyi olacağına inanıyoruz. Muhtarlık bizim anlayışımızla çok önemli bir görev. Vatandaşla devlet arasında bir köprü vazifesi kuruyoruz. Madeni bir paranın bir tarafı yazı diğer tarafı tura olduğundan bizde muhtarlar olarak bir tarafımız devlet diğer tarafımız millet. Hizmetimizi en iyi şekilde yansıtamaya çalışıyoruz. Bu meslek ne kadar zor olsa o kadar güzel. Tek amacımız mahallelerimize sizlerin öncülüğünde hizmet etmek" dedi.
KBÜ Rektörü Burhanettin Uysal, üniversitelerinin hızla geliştiğini anlatarak, "Bu sadece Rektörün kendi başına yapabileceği bir olay değil. Bunu hep birlikte başardık. 2012 yılı içinde üniversitemize 236 bin 163 kişi tercih etti, bizde bunların içinden sadece 8 bini tercih edebildi. Bu üniversite bugün tercih ediliyorsa gelecekte de tercih edilecektir.
Karabük şehrinin gelecekte bir üniversite şehir olacağını ve Eskişehir'i de geçeceğine inanıyorum" diye söyledi.
Emniyet Müdürü Oktay Keskin de, kente geleli 4 ay olduğunu çok sıcak ve huzurlu bir kente geldiğini ve bu huzuru devam ettirmek için çalıştıklarını söyledi.
Son olarak Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ise yaptığı konuşmada, "Görmüş olduğunuz bu tablo her zaman aynı. Söz sahibi olabilmek için biraz uğraşıyoruz. Son 4 sene Karabük'te bir değişim yaşandı. Bu değişimin yanında başta rektör hocamızın yaptığı hizmetler var. Bir gün olacak Burhanettin Uysal ismi unutulacak, Rafet Vergili'nin ismi unutulacak ama Tıp fakültesini hiç kimse unutmayacak, meydanı hiç kimse unutmayacak. Bu değişimi hızlı bir şekilde tamamlarız. Cenab-ı Allah huzur refah içinde görevimizi bize tamamlamayı nasip eder" dedi.
Konuşmaların ardından Muhtarlar Derneğinin Kurucu Başkanlığını yapan Kemal Özdemir ile dernek başkanlığı görevinde bulunan İbrahim Harmanbaşı'na plaketleri Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından takdim edildi.
(YE-

17.01.2013 13:56:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT