1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muhtarlar Derneği'nden Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret

Muhtarlar Derneği'nden Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret

Muhtarlar Derneğinden Başkan Selmanoğluna Ziyaret
A+A-

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gülbasan ile beraberindeki heyet, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nu makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta kongrelerini yaparak yeni yönetimle i

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gülbasan ile beraberindeki heyet, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta kongrelerini yaparak yeni yönetimle il protokolüne nezaket ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Muhtarlar Derneği Başkanı Gülbasan, Başkan Selmanoğlu'nun her zaman için kendilerinin destekçisi olduğunu söyledi. Gülbasan, "Başkanımıza öncelikle teşekkür ediyoruz. Kendileri her zaman için bizim destekçimiz oldu" dedi. Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise, "Öncelikle yeni yönetiminizin hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimizin her bir köşesine hizmet etmeyi yüce Allah hepimize nasip etsin. Sizler bizlerin gören gözü, işiten kulağısınız. Elimizden geldiğince sizlere desteklerimiz devam edecek. Sizleri belediyede ağırlamaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum" diye konuştu.
(EK-YRT-Y)

31.01.2013 17:00:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT