1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muhtardan Belediye Başkanı Ariç'e Teşekkür

Muhtardan Belediye Başkanı Ariç'e Teşekkür

Muhtardan Belediye Başkanı Ariçe Teşekkür
A+A-

Bingöl'ün Genç ilçesi Kültür Mahallesi Muhtarı Ekrem Alçiçek, yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalardan ötürü Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç'e teşekkür ettiğini belirtti. Genç Belediyesi

Bingöl'ün Genç ilçesi Kültür Mahallesi Muhtarı Ekrem Alçiçek, yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalardan ötürü Genç Belediye Başkanı Abdurrahim Ariç'e teşekkür ettiğini belirtti.
Genç Belediyesi'nin ilçe merkezinde yürüttüğü çalışmalar vatandaşların takdirini topluyor. Yapılan çalışmalardan ötürü memnuniyetini belirten Kültür Mahallesi Muhtarı Ekrem Alçiçek, çalışmaların kendisi kadar mahalle sakinlerini de ziyadesiyle memnun ettiğini belirtti. Alçiçek, "Kültür Mahallemizde birçok eksiklik bulunmaktaydı. Bende mahalle muhtarı olarak bunları Genç Belediye Başkanı Sayın Abdurrahim Ariç'e ilettim. Kendisi ilçe merkezi genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktarıp Kültür Mahallesi için planladıkları çalışmalara da değindi. Sağ olsun bu süre içinde mahallemizde sıkıntısını yaşadığımız birçok cadde ve sokak, yapılan çalışmalar sayesinde son derece güzel bir hal aldı. Mahallemizde halen eksikliğini yaşadığımız bazı noktalarda ise aynı şekilde çalışmaların periyodik olarak yapılıp tamamlanacağını öğrendik. Özverili ve başarılı çalışmalarından ötürü Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahim Ariç'e teşekkür ediyorum" dedi.
(MSA-Y)

09.12.2012 13:41:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT