1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mührü Açılan İşyeri Yeniden Faaliyetlerine Başladı

Mührü Açılan İşyeri Yeniden Faaliyetlerine Başladı

Mührü Açılan İşyeri Yeniden Faaliyetlerine Başladı
A+A-

Aydın'da sözleşmesinin bitmesi nedeniyle belediye tarafından mühürlenen ancak mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı verdiği iş yeri mührün açılmasının ardından yeniden faaliyetlerine başladı. Aydın

Aydın'da sözleşmesinin bitmesi nedeniyle belediye tarafından mühürlenen ancak mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı verdiği iş yeri mührün açılmasının ardından yeniden faaliyetlerine başladı.
Aydın 1. İdare Mahkemesi'nin dün davalı idarenin savunması ve ara kararı cevabı alınıp ya da savunma ve ara kararına cevap verme süresi geçip yeni bir karar verilinceye kadar dava konusu işlemin yürütülmesinin durdurulmasına; savunma ve ara kararına cevap verilebilmesi için davalı idareye 30 gün süre tanınmasına oybirliğiyle karar vermesinin ardından bugün saat 16.30'a kadar işyerleri açılmayan işletme sahipleri Aydın Belediyesi'ne gelerek duruma tepki gösterdi.
Yaşanların ardından geçtiğimiz Cuma gününden bu yana 1 haftadır hizmet veremeyen işletmenin kapısındaki müdür açılarak, faaliyetlere yeniden başlandı.
(MB-İK)

25.01.2013 22:31:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT