1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muharrem Yılmaz: "ab Uyum Sürecinde Stk'lara Önemli Görevler Düşüyor"

Muharrem Yılmaz: "ab Uyum Sürecinde Stk'lara Önemli Görevler Düşüyor"

Muharrem Yılmaz: ab Uyum Sürecinde Stklara Önemli Görevler Düşüyor
A+A-

TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı yönetim kurulunu ağırlayan TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, Avrupa Birliği (AB) uyum sürecinde STK'lara önemli görevler düştüğünü söyledi. TÜGİAD Başkanı Baran Çelik ve y

TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı yönetim kurulunu ağırlayan TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz, Avrupa Birliği (AB) uyum sürecinde STK'lara önemli görevler düştüğünü söyledi.
TÜGİAD Başkanı Baran Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz'ı TÜSİAD Genel Merkezinde ziyaret ettiler. Üyeler, TÜGİAD Bursa Kurucu Üyesi ve TÜGİAD 8. Dönem Genel Başkanı Muharrem Yılmaz'ı yeni görevi sebebiyle tebrik ederek kendisine 'Osmanlı bereket tılsımı' temalı bir tablo hediye ettiler. Baran Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, birlikte ortak projeler üretmek ve işbirlikleri gerçekleştirmek adına taleplerini dile getirdiler. Muharrem Yılmaz, TÜGİAD yönetimine Bölgesel Kalkınma Ajanslarında görev almalarının iş dünyası açısından kazanım olacağını belirtti. Avrupa Birliği uyum sürecinde STK'lara büyük görevler düştüğünü dile getiren Yılmaz, "Avrupa Birliği üyelik hedefi çerçevesinde STK'lara süreçlere katılımcı olmaları önemli. Ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Bursa'nın ve iş dünyasındaki gençlerin STK'larda aktif olarak görev almaları, hem kişisel gelişimleri hem de iş dünyasında oluşacak güç birliği açısından faydalı olacaktır. TÜSİAD olarak, ortak projelerde iş birliğine ve genç iş dünyasına desteğe hazırız" dedi.
(YS)

20.02.2013 18:28:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT