1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Muharrem İnceden Şok Açıklama

Muharrem İnceden Şok Açıklama

Muharrem İnceden Şok Açıklama
A+A-

Yaptığı çarpıcı açıklamalar ile bu kez Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Muharrem İnce hiç bir zaman başbakan olamaz iddiasını ortaya attı.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı açıklama ile “ hiçbir zaman başbakan olma iddiasını taşımıyor , onda özgüven yok,kararlı olamıyor” dedi.

KONUŞMALARINA ŞU ŞEKİLDE DEVAM ETTİ 

CHP Yalova Milletvekili İnce, CHP Ankara İl Başkanlığını ziyaret etti. CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz ile görüşme öncesi gazetecilere açıklamada bulunan İnce, yaptığı ve yapacağı ziyaretleri anlatarak, “Anadolu bir heyecan görüyorum. Yani yakında bir cumhurbaşkanlığı seçimleri yaşadık. Herhalde bu cumhurbaşkanlığı seçiminde bu partide bu kadar insan görmediniz hiç.

Hiçbir gün görmediniz çünkü heyecan yoktu partide. İyi bir iş yapmışım ki bu partiye heyecan getirmişim. Zaten bu parti Kurultayda harcadığı enerjisini seçimlerde harcasa zaten iktidar oluruz. Parti Meclisi üyelerinin belirlenmesi için harcanılan enerjiyi cumhurbaşkanı adayının belirlenmesine, örgüt kanallarının işletilmesine imkan sağlansaydı herhalde cumhurbaşkanlığı seçimi de böyle olmazdı” diye konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT