1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Muhaliflerden flaş açıklama!

Muhaliflerden flaş açıklama!

Muhaliflerden flaş açıklama!
A+A-

MHP'li muhalifler Sinan Oğan, Koray Aydın, Meral Akşener ve Ümit Özdağ, bir otelde bir araya geldi. MHP'li muhalifler son zamanlarda dile getirilen iddialarla ilgili açıklama yaptı.

MHP'li muhalifler bir araya gelerek açıklamalarda bulundu. MHP kurultayı yapılacak mı? 5. parti geliyor mu?

Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, toplantı öncesinde gazetecilere açıklama yaptı. "Bizim bütün çabamız, bütün gayretimiz kasım ayında AKP'nin erken bir seçimle Milliyetçi Hareket Partisini hazırlıksız yakalamasını engellemektir. Bu sebeple de neyin pahasına olursa olsun bu kurultayın yapılacağından kimse şüphe etmesin. Hiç kimse koltuğunda 2018'e kadar rahat oturamayacak." değerlendirmesinde bulundu.

5. PARTİ Mİ GELİYOR?

Gazetecilerin, "Beşinci parti" iddialarını sorması üzerine Oğan, "Buralardan beşinci parti çıkmaz. Buralardan Milliyetçi Hareket Partisinin kurultayını yapması ve bir genel başkan seçmesi çıkar, onun dışında bir şey çıkmaz." diye konuştu.

Koray Aydın ise, "Yeni plan, yeni yol haritasını mı konuşacaksınız?"  sorusuna,"Değerlendirme yapacağız. İleriye dönük işlemle ilgili bir görüşme yapmayacağız." karşılığını verdi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşme sonrası, açıklama yapılması bekleniyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT