1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muğlaspor'da Tanrıverdi Dönemi

Muğlaspor'da Tanrıverdi Dönemi

Muğlasporda Tanrıverdi Dönemi
A+A-

Muğlaspor'da sezon başından bu yana yaşanan başarısızlıklar iki Muğlalı teknik adamın kellesini aldı. Sezona Sabri Çetin ile başlayan Muğlaspor, kötü gidiş sonrası yerine yine altyapı sorumlusu

Muğlaspor'da sezon başından bu yana yaşanan başarısızlıklar iki Muğlalı teknik adamın kellesini aldı.
Sezona Sabri Çetin ile başlayan Muğlaspor, kötü gidiş sonrası yerine yine altyapı sorumlusu Muğlalı Erdinç Pala işbaşına geldi. Erdinç Pala'da bu görevinden istifa etmesi sonrası Nedim Tanrıverdi ile anlaşma sağlandı.
Geçtiğimiz yıl 3. Ligde şampiyon olan Nazilli Belediyespor'da Teknik Direktör Mustafa Ceviz'in yardımcılığını yapan ve kariyerinde ZeytinburnuU14 takımı ile iki defa, Nazilli Belediyeshpor ile de bir defa şampiyonluk yaşayan Nedim Tanrıverdi, futbol kariyerinde Beylerbeyi, Hatayspor, Malatyaspor, Bakırköyspor, Amasya, Ağrıspor, ZEytinburnuspor ve Hakkarispor'da futbol oynadı.
Muğlaspor kulübünden yapılan açıklamada, "2012-2013 sezonunda son iki maçta alınan 6 puanla devreyi tamamlamamızın ardından 2. devre çalışmalarına Nedim Tanrıverdi ile sürdüreceğiz. BAL Ligi Teknik Sorumlumuz Nedim Tanrıverdi takım oyuncularımızla Cuma günü toplantı yaparak 2. devreyi en iyi şekilde tamamlamak istediğini dile getirdi" denildi.
(BT-MB-İK)

14.01.2013 10:07:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT