1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Muğla'da Neler Oluyor? AKP Binasına Bombalı Saldırı

Muğla'da Neler Oluyor? AKP Binasına Bombalı Saldırı

Muğla'da Neler Oluyor? AKP Binasına Bombalı Saldırı
A+A-

Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen patlamada büyük panik yaşandı. AK Partili bir adayın parti binasında açıklama yaptığı esnada patlama meydana geldi. Patlamanın şoku ile panik yaşayan partililer, binadan çıkmaya çalıştı. Patlama, mahallede de pani

Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen patlamada büyük panik yaşandı. AK Partili bir adayın parti binasında açıklama yaptığı esnada patlama meydana geldi. Patlamanın şoku ile panik yaşayan partililer, binadan çıkmaya çalıştı. Patlama, mahallede de paniğe neden oldu.

Ak Parti Fethiye ilçe binası girişinde meydana gelen patlamada büyük panik yaşandı. Patlama, Muhittin Kayabaş’ın AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklamak için parti binasında açıklama yaptığı esnada meydana geldi.

AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Ziraat Mühendisi Muhittin Kayabaş, açıklama için parti binasında partililer ile bir araya geldi. Açıklama öncesi yaklaşık 150 partilinin bulunduğu binanın önünde patlama meydana geldi. Patlamanın şoku ile panik yaşayan partililer, binadan çıkmaya çalıştı. Patlama, mahallede de paniğe neden oldu.

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Büro Amirliği ekipleri inceleme başlatırken, Asayiş Büro Amirliği ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. 

Milliyet

A+A-

HABERE YORUM KAT