1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muğla'da 100. Yıl Hareketliliği

Muğla'da 100. Yıl Hareketliliği

Muğlada 100. Yıl Hareketliliği
A+A-

AK Parti İl Yürütme Kurulu ve ilçe başkanları ile il binasında bir araya gelen Ak Parti Milletvekili Ali Boğa, Muğla'nın il oluşunun 100. Yılını kutlamak için yapılacak projeleri sadece devlet kurumla

AK Parti İl Yürütme Kurulu ve ilçe başkanları ile il binasında bir araya gelen Ak Parti Milletvekili Ali Boğa, Muğla'nın il oluşunun 100. Yılını kutlamak için yapılacak projeleri sadece devlet kurumlarından beklenmemesi gerektiğini belirtti.
Her kuruluşun ve siyasi partinin çalışma yapması gerektiği belirten Milletvekili Boğa, "Biz il oluşumuzun 100. Yılını bir vesile yaparak ikinci 100 yıla il olarak çok daha güçlü girmek istiyoruz. Elimizde bulunan envantere göre 100 projeyi geçmiş bulunuyoruz. Elimizde bulunan projeleri sınıflara ayırma işlemlerimiz ve değerlendirmemiz devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bunlar tamamlanınca kamuoyu ile paylaşacağız. Muğla'nın 100. Yılında 100 proje bir siyasi partinin projesi olamaz. Muğla'da yaşayan herkesin projesi olmalıdır. Dolayısıyla Muğla'yı Muğla'da yaşayanlar düşünecek. Bu çalışmalar çerçevesinde kendi parti teşkilatımızın yapacağı çalışmalarla ilgili bir toplantı yapma kararı aldık. İki hafta sonra da il genelinde sivil toplum örgütlerinden başlayarak herkese projelerimizi anlatarak onların da önerilerini alarak geliştirmek istiyoruz. Biz Muğla'nın geleceğini inşaa etmek için sokaktaki vatandaştan, siyasetçilerden her kesten düşünce üretmesini bekliyoruz. Şu ana kadar birçok proje elimize ulaştı, bunların arasında yapılabilir olanları seçiyor ve hayata geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz" şeklinde konuştu.
(BT-MB-İK)

09.02.2013 15:08:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT