1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muğla Üniversitesi'nde (MU) Amca-Yeğen Tartışması Kanlı Bitti !

Muğla Üniversitesi'nde (MU) Amca-Yeğen Tartışması Kanlı Bitti !

Muğla Üniversitesi'nde (MU) Amca-Yeğen Tartışması Kanlı Bitti !
A+A-

Apart sahibi amca yeğenleriyle tartıştı, tartışma kavgaya döndü. Büyüyen kavgada 58 yaşındaki apart sahibi yeğenini bıçakladı. Mutlu V. cebinden çıkardığı bıçakla yeğeni Halit V.'ye saldırdı. Saldırıya engel olmak için araya giren Onat V. de yaralandı iş

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin bulunduğu Kötekli mahallesinde bir apartta meydana geldi. 

 


Alınan bilgiye göre Mutlu V, yeğenleri Halit ve Onat V. ile ortan çalıştırdıkları aparta gitti. Burada amca ile yeğenleri arasında öğrenilemeyen bir sebepten tartışma çıktı. Mutlu V, cebinden çıkardığı bıçakla yeğeni Halit V.’ye saldırdı. Ağabeyinin bıçaklanmasına engel olmak için araya giren Onat V. de amcasının bıçak darbelerine hedef oldu.

 


İki yeğenini ağır yaralayan amca Mutlu V., daha sonra aparttan çıktı, arabasından aldığı tabancayla rastgele ateş etmeye başladı. Mutlu V., kısa sürede olay yerine gelen polis tarafından yakalandı, yeğenlerinden Onat V. önce, Özel Yücelen Hastanesi’ne, Halit V. de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Onhat V. Özel hastaneden alınarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

 

 


Muğla Emniyet Müdürlüğü olay yeri inceleme ekipleri olay yerinde çalışma başlatırken, Mutlu V. Tarafından havaya açılan ateş sonrası çevreye yayılan mermi kovanları polis ekipleri tarafından arazide arandı. Polis ekipleri, iki tarafın yakınlarının hastanede birbirlerine saldırma ihtimaline karşı güvenlik önlemi aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT