1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muğla Emıtt'te Tanıtılıyor

Muğla Emıtt'te Tanıtılıyor

Muğla Emıttte Tanıtılıyor
A+A-

Türkiye'deki en büyük turizm fuarlarından birisi solan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası turizm ve Seyahat Fuarı kapılarını 17. kez açtı. Fuarda Muğla Belediyesi ile Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü

Türkiye'deki en büyük turizm fuarlarından birisi solan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası turizm ve Seyahat Fuarı kapılarını 17. kez açtı. Fuarda Muğla Belediyesi ile Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü stand açtı.
Açılışa Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Arjantin Turizm Bakanı Carlos Meyer, Filistin, KKTC, Küba, Yemen, Kosova, Bosna, Turizm Bakan ve yardımcıları, 43 ülkenin turizm bakanlığı temsilcileri ve birçok turizmci katıldı. Dünyada ve Türkiye'de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı fuar, 27 Ocak'a kadar gezilebilecek.
Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, "Muğla'nın tanıtımı için ustalarımızın yapmış olduğu Muğla evini fuarlarda kullanıyoruz. Muğla'da kıyı turizminin yanı sıra kültür turizminin de gelişmesi için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Bu tür fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılarak Muğla kültürünü tanıtmaya devam edeceğiz" dedi.
(BT-MB-İK)

24.01.2013 16:14:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT