1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muğla Belediye Meclisi, Hastane İçin Olağanüstü Toplanıyor

Muğla Belediye Meclisi, Hastane İçin Olağanüstü Toplanıyor

Muğla Belediye Meclisi, Hastane İçin Olağanüstü Toplanıyor
A+A-

-Muğla Belediye Meclisi, Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılacak 500 yataklı ek bina için imar değişikliği görüşmek üzere 17 Aralık Pazartesi günü olağanüstü toplanıyor. Muğa

-Muğla Belediye Meclisi, Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılacak 500 yataklı ek bina için imar değişikliği görüşmek üzere 17 Aralık Pazartesi günü olağanüstü toplanıyor.
Muğa Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi için yapılacak 500 yataklı hastanenin projesi Muğla Belediyesi'ne teslim edilmişti.
Muğla Belediyesi Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Toplantı Salonunda, tarafların ve meslek odalarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda, hastane projesi Mimar Nimet Aydın tarafından tanıtılmıştı. Muğla Belediyesi Meclisi, hastane yapımına hız kazandırmak için, inşaata başlamak üzere seçilen alanda imar planı değişikliği yapmak için 17 Aralık Pazartesi günü olağanüstü toplanıyor.
Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, "Sağlığın siyaseti olmaz. Hiç kimse bu projeye karşı değil. Yapılacak olan olağanüstü toplantıda proje İmar komisyonuna havale edilecek. Ocak ayında yapılacak olan imar komisyonu toplantısında ise değerlendirilip sonuca bağlanacak. Projenin biran önce hayata geçmesini istiyoruz" açıklamasını yaptı.
(BT-MB-İK)

13.12.2012 16:01:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT