1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Müge Anlı'dan şok sözler:İki yüzlülük...

Müge Anlı'dan şok sözler:İki yüzlülük...

Müge Anlı'dan şok sözler:İki yüzlülük...
A+A-

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp kendisine ait Tatlı Sert programı ile hayranları tarafından takip edilen Müge Anlı'nın programında bir şok.Müge Anlı BOMBALADI!Aaaa yetti...

Polis gibi bir sürü olayın gün yüzüne çıkmasına yardımcı olan Müge Anlı programında bir şok herkesi şaşırttı.Sevilay Hanım'ın yaptığı açıklamalar üzerine sinirlenen Ayşe Hanım, "Sen benim hayatımı karıştırma. Bençocuklarım için herşeye katlanyorum" dedi. Kendini kaybeden Ayşe Hanım, Sevilay Hanım'ın üzerine yürüyüp vurdu.

 
ANİDEN KESİLDİ
 
Reklam arasından sonra Müge Anlı, Ayşe Hanım'a yüklendi. "Ayşe Hanım Kusura bakmayın ama seni çok iki yüzlü buluyorum" diyen Müge Anlı'ya Ayşe Hanım, "Kusura bakma gerçekten. Hepinizden özür diliyorum" dedi. Anlı, "Kusura bakıyorum" karşılığını verince Ayşe Hanım, "Benim de içim yanıyor" diye konuştu.
 
MÜGE ANLI PATLADI
 
Müge Anlı, "Çok iki yüzlü buluyorum. 11 yaşındaki çcouğunu bu kadına yatıya göndermişsin. Kızın kaçtıktan sonra Sevilay ile görüş, stüdyoya gelince üzerine saldır. Yapmayın çok ayıp buluyorum gerçekten. Buradan çıkıyorsunuz kolkola geziyorsunuz, burada herkesin birefelenmesi tutuyor. Çok iki yüzlübuluyorum" ifadelerinikullandı


MÜGE ANLI Kariyeri 

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT