1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Müge Anlı kan kustu...

Müge Anlı kan kustu...

Müge Anlı kan kustu...
A+A-

Atv nin yıllardır vazgeçilemeyen programı Müge anlı ile tatlı sert programında beklenmedik bir şok kavga olayı yaşandı. Canlı yayın sahnede bir tane kadın diğerinin üstüne atladı...Müge Anlı Tatlı sert stüdyosunda olay vakıa yayın acilen kesildi..

Atv nin programı Müge anlı ile tatlı sert programında süperiz kavga..ATV Canlı yayını şok bir şekilde kestiler..Müge Anlı ile Tatlı Sert'te şok kavga yayını kestirdi...Müge Anlı programı yine karıştı..Atv canlı yayını yaşanana bu olay üzerine hızlı bir şekilde canlı yayına ara verdi.MÜge anlının sunduğu programda beklenmedikşok kavga yaşandı. Atv nin programı Müge anlı ile tatlı sert programında süperiz kavga..


Atv ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Müge Anlının programı olan Müge anlı ile tatlı ve sert güncel ve yaşanmış olayları konu edinen bu programda bugün enteresan bir olay yaşandı ve canlı yayın ekranaları kesti ve program yayınlanmadı.

Müge anlı ile tatlı sertte  5 aydır kayıp kızı olan Kader Yeşil i arayan acılı anne olan ayşe hanım kızının kaybolma vakasının sebebi olduğu düşünülen ve iddaa edilen dayısının hanımı Sevilay ın üzerine şok bir şekilde yürüdü..

Sevilay Hanım bu durum öncesinde karşısında yaşanan açıklamalar yaptı ve Anne ayşe hanım bu açıklamalara sert tepki gösterdi ve  sen benim hayatımı karıştırma dedi ve yerinden fırladı ve sevilay hanımın üstüne  atlaması üzerine ATV Canlı yayın yönetimi stüdyoda ne olduğunu anlamadılar ve şoke oldular ve acilen yayını kesme kararı aldılar...

 

muge.jpg

kader.jpg

 

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yaptı.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek’le beraber “Dobra Dobra” adlı magazin proğramı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir. Daha sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yaptı.

2010 sezonunda ATV'de; yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişilerin konuk edildiği “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırladı ve sundu.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, 2008 yılında boşandı. Lidya adında bir kızı vardır.

A+A-

HABERE YORUM KAT