1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müftülük Heyeti Sabah Namazlarında Cemaatle Buluşuyor

Müftülük Heyeti Sabah Namazlarında Cemaatle Buluşuyor

Müftülük Heyeti Sabah Namazlarında Cemaatle Buluşuyor
A+A-

Nevşehir İl Müftülüğü bünyesinde oluşturulan Va'z ve Denetim Heyeti, İl Müftüsü Yakup Öztürk'ün başkanlığında Müftü Yardımcıları Nazım Haksever, A. Celalettin Altunkaya ve Vaizlerinde desteğiyle her g

Nevşehir İl Müftülüğü bünyesinde oluşturulan Va'z ve Denetim Heyeti, İl Müftüsü Yakup Öztürk'ün başkanlığında Müftü Yardımcıları Nazım Haksever, A. Celalettin Altunkaya ve Vaizlerinde desteğiyle her gün bir mahallede belirlenen camiler ziyaret edilerek denetim, va'z irşat ve sorunları yerinde tespit yapmaktır.
İl Müftülüğü'nün bu çalışması cemaat arasında memnuniyetle karşılanmakta olup, bu arada bazı camilerde de heyet toplanarak, hatim duasına iştirak etmektedir. Gerçekleştirilen bu ziyaretler görevlilerimiz arasında da destek ve moral kaynağı olmaktadır.
Bu uygulamanın çok faydalı olduğunu belirten cami cemaati, bu tür ortamlarda vaazı yüz yüze dinlediklerini ve sorularını dana rahat sorduklarını bildirerek, uygulamayı başlatan İl Müftüsü Yakup Öztürk olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiler.
(COŞ-AÖ-Y)

21.01.2013 15:57:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT