1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müftü Serenli'den Baro Başkanı Hacieyüpoğlu'na Ziyaret

Müftü Serenli'den Baro Başkanı Hacieyüpoğlu'na Ziyaret

Müftü Serenliden Baro Başkanı Hacieyüpoğluna Ziyaret
A+A-

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Sakarya Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette Sakarya Müftülüğü'nün faaliyetleri ile ilgili Hacıeyüpoğlu'na

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Sakarya Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gerçekleştirilen ziyarette Sakarya Müftülüğü'nün faaliyetleri ile ilgili Hacıeyüpoğlu'na bilgiler veren Sakarya Müftüsü İlyas Serenli "Sayın Recep Hacıeyüpoğlu'nun baro başkanı olarak önemli çalışmalar gerçekleştireceğine inanıyorum. Bu vesileyle baro başkanlığı görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılı çalışmalarının devam etmesini diliyorum" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu ise, "Gerçekleştirdiği ziyaret dolayısıyla Sakarya Müftüsü İlyas Serenli'ye çok teşekkür ediyorum. Sakarya Barosu olarak Sakarya'daki tüm kurumlarla, sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarıyla şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için birlikte çalışmanın önemini biliyor ve tüm kuruluşlarla iletişimimizi güçlendiriyoruz. İnanıyorum ki ilerleyen günlerde birlikte şehrimizin ve insan haklarının gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar gerçekleştireceğiz" diye konuştu.
(SC-UU)

25.12.2012 14:04:26 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT