1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müftü İsmail Bayrak'tan Bartın Tso'ya Veda Ziyareti

Müftü İsmail Bayrak'tan Bartın Tso'ya Veda Ziyareti

Müftü İsmail Bayraktan Bartın Tsoya Veda Ziyareti
A+A-

Bartın'dan Kırıkkale'ye tayini çıkan Müftü İsmail Bayrak Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz ve yönetim kuruluna veda ziyaretinde bulundu. Bartın'da 6,5 yıl görev yapan Kırıkkale M

Bartın'dan Kırıkkale'ye tayini çıkan Müftü İsmail Bayrak Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Toksöz ve yönetim kuruluna veda ziyaretinde bulundu.
Bartın'da 6,5 yıl görev yapan Kırıkkale Müftülüğü'ne atanan İsmail Bayrak Bartın TSO yönetimine veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, Bartın TSO Başkanı İsmail Toksöz, TSO Meclis Başkanı Halil Çelen, ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Müftü İsmail Bayrak, "6,5 yıl Bartın'da görev yaptım. Artık veda zamanımız geldi. Kırıkkale Müftülüğü'ne uygun gördüler. Bartın'da görev yaptığımız süre zarfında bizlere her zaman destek olan Bartın TSO yönetimine bundan sonraki, çalışmaları başarılar diliyorum. Gelen müftümüzde Bartın için hayırlı olsun" dedi.
Başkan Toksöz ise, "Bartın Müftüsü olarak kalıcı hizmetlerde bulundunuz. Odamızı ziyaret ederek bizleri son derece sevindirdiniz. Bundan sonra ki, görev yerlerinizde başarılar diliyorum" dedi.
Ardından sohbet edilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu.
(DK-OA-Y)

25.01.2013 15:28:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT