1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müezzinoğlu Bakan Olarak İlk Kez 'burada Hayat Var' Programında

Müezzinoğlu Bakan Olarak İlk Kez 'burada Hayat Var' Programında

Müezzinoğlu Bakan Olarak İlk Kez burada Hayat Var Programında
A+A-

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan, Türkiye'nin tek kent kültürü ve söyleşi programı Aynur Tartan'la 'Burada Hayat Var'ın konuğu oluyor. Müezzinoğlu, bakan olarak konuk

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan, Türkiye'nin tek kent kültürü ve söyleşi programı Aynur Tartan'la 'Burada Hayat Var'ın konuğu oluyor. Müezzinoğlu, bakan olarak konuk olduğu ilk programda doktorluk mesleğinin yanı sıra Edirne'yi anlattı.
Çekimleri Sultan 2'nci Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi'nde yapılan ve 9 Şubat Cumartesi günü saat 16.05'te CNN TÜRK ekranlarında yayınlanacak programda Aynur Tartan'ın sorularını cevaplayan Müezzinoğlu, Jivkov dönemi Bulgar Zulmü esnasında Meriç Nehri'ni yüzerek geçme öyküsünü ilk kez anlatıyor.
İşadamı Mehmet Edip Ağaoğulları ve akordeon sanatçısı Evrim Kaşıkçı'nın da konuk olduğu programda Edirne'nin ünlü tava ciğeri, köftesi, beyaz peyniri, padişah kızlarını iyileştiren deva-i misk helvası, bademli kurabiyesi de konu alındı.
(ORA)

07.02.2013 15:33:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT