1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mudurnu'lu Kick-boks'cılardan İki Madalya

Mudurnu'lu Kick-boks'cılardan İki Madalya

Mudurnulu Kick-bokscılardan İki Madalya
A+A-

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde faaliyet gösteren Kick-Boks Spor Kulübü, iller arası kick-boks müsabakalarında bir gümüş ve bir bronz madalya alarak büyük başarıya imza attı. Mudurnu Kick-Boks Spor Kulü

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde faaliyet gösteren Kick-Boks Spor Kulübü, iller arası kick-boks müsabakalarında bir gümüş ve bir bronz madalya alarak büyük başarıya imza attı.
Mudurnu Kick-Boks Spor Kulübü Antrenörü Mehmet Efe, amaçlarının Mudurnu ilçesindeki gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, spor yapmaya özendirmek olduğunu söyleyerek, "Müsabakalardan alınan sonuçlarla ilçemizin tanıtımını bu spor dalında yapıyoruz. Bize Mudurnulu idarecilerin, esnaflarının ve işadamlarının destek vermesi halinde daha fazla aktif olacağımızı görebilirsiniz. Destekler arttıkça daha çok başarı gelecektir. Biz sporcularımıza güveniyoruz" dedi.
Daha önce Mudurnu girişinde bulunan kapalı spor salonunda çalışmalar yaptıklarını fakat salonun tadilata girmesi ile birlikte yeni yer arayışına girdiklerini ifade ederek, "Şuan Mudurnu Dumlupınar İlköğretim Okulu'nun kullanmadığı prefabriği kullanıyoruz. Burası sporcularımız için çok iyi oldu. Yetkililere teşekkür ederiz" diye konuştu.

14.12.2012 15:23:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT