1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müdür Sayılır'dan Aküsü Biten Kamyonete Yardım Eli

Müdür Sayılır'dan Aküsü Biten Kamyonete Yardım Eli

Müdür Sayılırdan Aküsü Biten Kamyonete Yardım Eli
A+A-

Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, incelemeleri sırasında yolda rastladığı aküsü biten kamyonete yardım elini uzattı. Edremit TOKİ' de yapımı tamamlanan okullarda bazı incelemelerde bulu

Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, incelemeleri sırasında yolda rastladığı aküsü biten kamyonete yardım elini uzattı.
Edremit TOKİ' de yapımı tamamlanan okullarda bazı incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, aküsü bittiği için yolun ortasında yan duran kamyonet sürücüsünün yardımına koştu. Aküsü bittiği için yolda mahsur kalan sürücüye yardım eden Sayılır, beraberindekilerle kamyoneti iteleyerek yoluna devam etmesini sağladı. Yokuş olması itibariyle yoluna devam eden sürücü Müdür Sayılır'a teşekkür etti.
Vatandaşların yardımına koşmanın insanlık görevi olduğunu vurgulayan Sayılır ise, "Dinimiz yolda ve darda olanın yardımına koşun der. Biz de hem dinimizin emrini yerine getirdik, hem de insani görevimizi yaptık. Allah kimseyi yolda ve darda bırakmasın" şeklinde konuştu.
(ATL-İHA-Y)

11.12.2012 16:11:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT