1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müdür Kına'ya Ziyaretler Devam Ediyor

Müdür Kına'ya Ziyaretler Devam Ediyor

Müdür Kınaya Ziyaretler Devam Ediyor
A+A-

Van Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Edremit Kaymakamı Mehmet Akif Celep ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, yeni göreve başlayan Van İl Milli Eğitim Mü

Van Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Edremit Kaymakamı Mehmet Akif Celep ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir, yeni göreve başlayan Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına'yı ziyaret etti. .
Müdür Kına; Van Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Edremit Kaymakamı Mehmet Akif Celep ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir'in ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Kına, "Van'a geldiğim günden beri birlikte çalışmaya başladığım kurum, kuruluş amirlerinden ve Vanlılardan samimi bir ilgi görüyorum. Van'ın eğitimi için elimizden gelen gayreti sarf ederek, problemler karşısında ise el ele vererek çözeceğimize inanıyorum" dedi.
Başsavcı Alper, Kaymakam Celep ve Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sinir, Müdür Kına'ya yeni görevinde başarılar dileyerek, eğitim çalışmalarında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirttiler.
(MSA-Y)

10.01.2013 18:00:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT