1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Müdür Bulut'tan Silifke Ve Erdemli Huzurevlerine Ziyaret

Müdür Bulut'tan Silifke Ve Erdemli Huzurevlerine Ziyaret

Müdür Buluttan Silifke Ve Erdemli Huzurevlerine Ziyaret
A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Mersin İl Müdürü Selahattin Bulut, Erdemli ve Silifke huzurevlerini ziyaret ederek, yaşlıların durumlarını yerinde inceledi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Mersin İl Müdürü Selahattin Bulut, Erdemli ve Silifke huzurevlerini ziyaret ederek, yaşlıların durumlarını yerinde inceledi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Mersin İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, akşam gerçekleştirilen ziyaretlerde yaşlılar ile sohbet eden Müdür Selahattin Bulut'a, ÇOGEM Müdürü Mustafa Sarı da eşlik etti. Ziyaretlerde tek tek yaşlıların durumunu soran Bulut, yaşlılara bir sıkıntılarının olup olmadığını da sordu.
Silifke Huzurevi'nde konuşan Müdür Bulut, "Şu anda Silifke Belediyesi'ne bağlı olan Silifke Huzurevinin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesindeki İl Müdürlüğümüze devri konusundaki çalışmalar ve girişimler devam ediyor. Bakanlığımız, devir işleri bittikten sonra mevcut huzurevinin kapasitesini 60'a çıkaracaktır. Bu da ilimizde önemli bir ihtiyaca cevap verecektir" diye konuştu.
(KRY-KYM-Y)

02.02.2013 15:34:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT