1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mudanya'da Aikido Sporuna İlgi Artıyor

Mudanya'da Aikido Sporuna İlgi Artıyor

Mudanyada Aikido Sporuna İlgi Artıyor
A+A-

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, geçen aralık ayında Trilye Yelken Kulübü bünyesinde faaliyete geçen Japon dövüş sanatı aikido sporu yaygınlaşıyor. İlk Mudanya İlçe Spor Salonu'nda tanıtımı yapılan aik

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, geçen aralık ayında Trilye Yelken Kulübü bünyesinde faaliyete geçen Japon dövüş sanatı aikido sporu yaygınlaşıyor.
İlk Mudanya İlçe Spor Salonu'nda tanıtımı yapılan aikido sporu çalışmaları halen Sami Evkuran Anadolu Lisesi'nin spor salonunda bütün hızıyla devam ediyor. 2. dan 1. kademe antrenörü Eray Demir, maksatlarının Mudanya'da vatandaşlara aikidoyu sevdirmek ve bu sporu yaptırmak olduğunu söyledi.
Trilye Yelken Kulübü bünyesinde çalışmalara başladıklarını anlatan Demir, aikido teknikleri güç kullanarak yapılmadığından dolayı bu sporun her yaş grubu için uygun olduğunu belirterek, Mudanyalıları aikido sporu yapmaya davet etti. Çalışmalarının haftada üç gün pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 19.00 ile 22.00 saatleri arasında olduğunu söyleyen Demir, başvurmak isteyenlerin Sami Evkuran Anadolu Lisesi Müdürlüğü ya da Tirilye Yelken Kulübü ile irtibata geçmesini istedi.
(MŞ)

29.01.2013 16:53:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT