1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mudanya Yoluna Köprülü Kavşak

Mudanya Yoluna Köprülü Kavşak

Mudanya Yoluna Köprülü Kavşak
A+A-

Bursa-Mudanya yolunu rahatlatması beklenen Bademli Köprülü Kavşağı'nın yapımına başlandı. Bademli Köprülü Kavşağı inşaatı sebebiyle Bademli Kavşağı tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Bursa Büyükşeh

Bursa-Mudanya yolunu rahatlatması beklenen Bademli Köprülü Kavşağı'nın yapımına başlandı.
Bademli Köprülü Kavşağı inşaatı sebebiyle Bademli Kavşağı tek yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre çalışmalar 2 ay sürecek. Bademli Köprüğü Kavşağı'nın bitmesiyle birlikte Bursa, Mudanya, Bademli ve Nilüferköy istikametinde trafik kesintisiz olarak akacak. Bilhassa yaz aylarında yoğunluk yaşanan güzergah böylece rahatlayacak.
Çalışmalar boyunca Mudanya yönünden şehir merkezine gelen araçlar Nilüferköy Kavşağı'ndan Badem'li Değirmen Sokak istikametini kullanıyor. Araçlar Değirmen Sokak ile eski Mudanya Caddesi Bademli Kavşağı'na kadar olan yolu tek yönlü kullanıyor. Ayrıca park yasağı uygulaması başlatıldı. Şehir merkezinden Mudanya istikametine gidecek sürücüler kavşak alanındaki mevcut yolları kullanabiliyor. Şehir merkezinden Bademli istikametine dönüşler Nilüferköy Kavşağı'ndan sola dönülerek tek yönlü olarak Değirmen Sokak'tan devam ediyor. Bademli istikametinden Mudanya yönüne dönüşler ise kavşak alanından kontrollü olarak devam ediyor.
(BRK-MŞ)

29.12.2012 11:34:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT