1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mudanya Trafiğine Neşter

Mudanya Trafiğine Neşter

Mudanya Trafiğine Neşter
A+A-

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, şehir içi trafik yükünün azaltılması için açılan alternatif yolda asfaltlama çalışmaları sürüyor. Yıldıztepe kavşağından başlayıp stadyum üzerinden Su Deposu Caddesi'ni

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, şehir içi trafik yükünün azaltılması için açılan alternatif yolda asfaltlama çalışmaları sürüyor.
Yıldıztepe kavşağından başlayıp stadyum üzerinden Su Deposu Caddesi'ni Şehit Hakan Tamaç Caddesi'ne bağlayan alternatif yol çalışmalarında kaldırım ve asfaltlama çalışmaları sürüyor. Hasan Bey Mahallesi'nde yeni açılan alternatif yollarda ve Selvilik Caddesi'nde asfalt çalışmaları tamamlandı.
Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, yapılan çalışmaların bu bölgede büyük bir rahatlık sağlayacağını, ilçe içinde yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçilmiş olacağını belirtti. Aktürk, " Çevre yolu çalışmalarında son noktaya geliniyor, bu projeyle Mudanya'da bir hayal daha gerçek oluyor. Mudanya'nın trafik yükünü azaltacak olan ve 28 yıldır yapılamayan çevre yolu nihayet bizim dönemimizde hayata geçiriliyor. Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile ilçemizin bütün meselelerin çözüme kavuşturuyoruz" dedi.
(MŞ)

20.02.2013 14:07:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT